Uz augšu

Symbian nākamie atjauninājumu nosaukumi Carla un Donna


Vairāk kā mēnesi atpakaļ parādījās jaunākā Symbian Belle operētājsistēmas versija uz visiem jaunākajiem Nokia viedtālruņiem, aizstājot iepriekšējo Anna versiju! Tā tad Anna, Belle, Carla un pēc tam Donna - tā vien izskatās, ka Symbian atjauninājumi ir ņemti pēc sieviešu vārdiem pēc alfabēta secības!

Atjauninājumus gan vēl tik drīz neredzēsim un pat nav vērts sāk tos gaidīt, jo pirmais no gaidāmajiem atjauninājumiem Carla būšot gaidāms 2012. gada beigās vai pat 2013. gada sākumā, bet kā laika gaitā ir noskaidrojies, tad baumas par Symbian parasti ir aplamas un atjauninājumi iznāk tikai pēc aptuveni pus gada no iepriekš baumotā datuma. Mēs domājam, ka šo atjauninājumu drīzāk varētu sagaidīt 2013. gada vidū!

Protams ka nekas daudz nav vēl zinām par šiem atjauninājumiem, bet droši varam teikt ka tie noteikti būs, jo par to varējām uzzināt no pašiem Nokia cilvēkiem pasākumā, kurš norisinājies pagaišo gad Meksikā!

Kas tieši zināms par šiem atjauninājumiem?

Carla - Šis gaidāmais atjauninājums, kurš būs pirmais no gaidāmajiem, būs atjaunināms tikai tiem telefoniem, kuriem procesora takts frekvence kā minimums būs 1 GHz, tas nozīmē, ka N8, C6-01, C7, E7, E6, X7-00, kuri iepriekš darbojās ar Anna OS un procesors darbojas ar 680 MHz ātrumu, netiks pie šī atjauninājuma! Carla atjauninājumā tiks iekļauts jauns interneta pārlūks, jauni logrīki un jaunās NFC saderības iespējas! Protams tas viss ir tikai baumu līmeni un nekas iepriekš izteiktais nav skaidri zināms!
Carla atjauninājums pēc šībrīža baumām sagaidāms 2012. gada beigās vai 2013. gada sākumā!

Donna - par šo atjauninājumu, kurš sekos pēc Carla, zināms ir vēl mazāk! Pati interesantākā informācija ir tāda, ka pēc šī atjauninājuma Nokia telefoniem būs pieejams divu kodolu procesoru atbalsts, tas nozīmē, ka Nokia divu kodolu telefonus varētu piedāvāt tikai 2013. gada beigās - 2014. gada sākumā! Ņemot vērā, ka citi viedtālruņu ražotāji, kā piemēram Samsung un Apple, kuri piedāvāja divu kodolu procesorus pagājušo gad un šogad jau sākuši laist pārdošanā četru kodolu ierīces, Nokia ir stipri atpalikusi! Kad Nokia izlaidīs divu kodolu procesorus, tikmēr iespējams ka Samsung un Apple jau būs pieejami astoņu kodolu ierīces? Varbūt ka tā ir daudz labāka stratēģija nekā citiem, jo visiem jau zināms, ka bateriju ietilpība vēl nav sasniegusi tādus apmērus, lai nodrošinātu vismaz nedēļu ilgu darbību!

Protams laiks rādīs un tad jau redzēs, diez vai iespējams paredzēt kādi būs viedtālruņi nākamgad, kur nu vēl pēc diviem, trim gadiem!

Bet ņemot vērā, ka Symbian operētājsistēma tiks atbalstīta tikai līdz 2016. gadam, tad nav īsti skaidrs vai Carla un Donna būs pēdējie atjauninājumi priekš Symbian OS! Vai mēs sagaidīsim, piemēram Symbian Erica atjauninājumu?

Cerēsim ka Nokia tomēr atgūsies un noturēsies ar lieliskiem viedtālruņiem arī nākotnē!

Kategorija: Mobīlie telefoni | Skatījumu skaits: 766 | Pievienoja: jackass | Birkas: Symbian, atjauninājumu, Carla, donna, UN, nosaukumi, nākamie | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Statistika:
Pievienošanas datums 29 Mar 2012

Skatīts [766]

Sadaļas kategorijas
Saita Jaunumi [4]
Filmas [2]
Spēles [15]
Izklaide [4]
Mobīlie telefoni [20]
Cits [11]
Kalendārs
«  Marts 2012  »
PrOTCPkSSv
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Ierakstu arhīvs