Jaunākie ieraksti Lietotāji Noteikumi Meklēt
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Datorlietas » Mājaslapu Izstrāde - Lietotāju Jautājumi » Muzika (sml[Music])
Muzika
NicE
Date: Pirmdiena, 04 Apr 2011, 8:52 AM | Ieraksts # 1


Pakāpe:

Ieraksti: 8
Gribeju uzzinat scriptu muzikas atskanotajam -nevis tikai vinam bet ar visu to ka vinsh atveras jauna loga -gan jau varetu pats sameklet kkur bet slinkums un vieglat tev paprasit ;D
 
jackass
Date: Pirmdiena, 04 Apr 2011, 9:21 AM | Ieraksts # 2


Pakāpe:

Ieraksti: 194
NicE, verot vaļā to playeri, tev acīs neiekrīt milzīks spams? biggrin Pamēģini apmeklēt to saiti un tur viss būs skaidrs!

[cut=Kods šeit]

Code
<script type="text/javascript">
// Popup window code
function newPopup(url) {
popupWindow = window.open(
url,'popUpWindow','height=500,width=500,left=10,top=10,resizable=no,scrollbars=no,toolbar=no,menubar=no,location=no,directorie  s=no,status=yes')
}
</script>
<a href="JavaScript:newPopup('SAITE_ŠEIT');">KLIKO MANI</a>
[/cut]

Priekšā skripts, pēc tam parasta saite ar norādi uz javaskriptu iekš href un saiti uz vēlamo vietu wink


 
NicE
Date: Pirmdiena, 04 Apr 2011, 9:39 PM | Ieraksts # 3


Pakāpe:

Ieraksti: 8
ja nu to es redzeju tpc ari prasiju tev tikai to skriptu wink

+vel 1 jautajums -tu tas dziesmas pats augshupladeji? jo man tur neradas tadas ka tev -tikai no youtubes-un ito dazhas braketas

 
jackass
Date: Pirmdiena, 04 Apr 2011, 9:46 PM | Ieraksts # 4


Pakāpe:

Ieraksti: 194
Cik sapratu tad tu tur reģistrējies, tad izvēlies MP3 playeri, kur nerāda video, tad tev vajadzētu būt laukam kur var pievienot pats savu saiti ar mp3 paplašinājumu un to mp3 uzliec uz kāda hosta un būs darīts, skriptu pēc tam varēsi dabūt, kad viss būs pabeigts.

 
Forums » Datorlietas » Mājaslapu Izstrāde - Lietotāju Jautājumi » Muzika (sml[Music])
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:
Uz augšu