Jaunākie ieraksti Lietotāji Noteikumi Meklēt
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Mobīlie Telefoni » Nokia » Savienoties ar datoru izmantojot WiFi (sml[Ideja])
Savienoties ar datoru izmantojot WiFi
jackass
Date: Sestdiena, 15 Jan 2011, 3:29 PM | Ieraksts # 1


Pakāpe:

Ieraksti: 194
Ja jums ir apnicis savienot telefonu ar USB vadu vai arī izmantot karšu lasītāju, lai kaut ko iekopētu no datora telefonā vai otrādi, tad šeit ir risinājums.

Diezgan ērti lietojama programmatūra, kuru atbalsta Windows, Mac, Linux un arī protams Symbian.
Viss kas ir vajadzīgs ir lejuplādēt vajadzīgo PC puses aplikāciju Jūsu operētājsistēmai šeit http://www.msec.it/blog/?page_id=11 un tad doties uz OVI veikalu un lejuplādēt Symbian programmatūru uz Jūsu Nokia telefonu!

Šo Dukto programmiņu var izmantot bez maksas un to pat var lietot lai savienotu ne tikai telefonu ar datoru, bet arī divus datorus

Un tagad mazliet par pašu programmu:


  • Vienkāršs lietotāju interfeiss
  • Nav nepieciešams serveris vai interneta pieslēgums
  • Nav nepieciešams kaut ko konfigurēt
  • Klientu atrod automātiski
  • Ātra failu pārsūtīšana
  • Vairāku operētājsistēmu atbalsts
  • Iespējas pārsūtīt failus un pat veselas mapes
  • Aplikācija ir pilnībā bez maksas

Un vēl visādi labumi!

Lai gan personīgi man nepatika interfeiss telefonā, tas ir diezgan neērts ja es piemēram vēlos pārsūtīt kādu fotoattēlu no telefona uz savu PC, tad man jāizlien cauri visa failu sistēmai, es nevaru vienkārši doties uz galeriju apskatīt attēlu, kuru vēlos pārsūtīt un tad sūtīt to, man jāiet failu sistēmā un noteikti būtu jāzina attēla nosaukum un mape kurā tas atrodas, protams tas ir arī atkarīgs no tālruņa modeļa, iespējams uz citiem modeļiem tas ir ērti, bet uz manu Nokia N8 tas ir diezgan nepatīkams process, tā kā dažkārt arī nemaz nav tik slikti savienot telefonu ar USB kabeli smile

Šai aplikācijai ir liels telefonu atbalsts, tā darbosies ne tikai uz jauno Symbian^3 OS, bet arī uz Symbian 9.x, kā piemēram gan uz slaideriem, S60v3, un arī uz touchscreen S60v5

Tā tad ja Jums sagādā neērtības USB kabeļi un/vai karšu lasītāji, tad īzmantojiet šo risinājumu!

Atradu arī video, kur šo programmiņu var redzēt darbībā!



 
Forums » Mobīlie Telefoni » Nokia » Savienoties ar datoru izmantojot WiFi (sml[Ideja])
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:
Uz augšu